Menü Kapat

Baş ve Omuz Masajı

Özellikle baş ağrısı,uykusuzluk,gerginlik,sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi birçok sorunların giderilmesi için uygulanan masaj çeşitidir.

Derin Bağ Doku masajı

Vücut sıvılarının akışını, kan ve lenf dolaşımını arttırarak toksin atımı için uygulanan masaj çeşitidir.

Klasik Masaj

Vücutta bulunan kaslarda gerginliği azaltmak,kan dolaşımını hızlandırmak için uygulanan masaj çeşitidir

Ofis Masajı

Ofiste profesyonel sandalye masajının amacı, iş yaşamındaki bireylere yönelik olması nedeniyle hizmet sunumunun kısa zamanda, maksimum rahatlıkla, en etkili kazanım vermeyi hedeflemektedir.

Sırt Masajı

Kamburlaşma,yanlış oturuş pozisyonu,masa başı çalışma şekli,uzun süre ayakta durmak kasların gerilmesine ve düğümlenmesine sebep olur ,bu masaj türü kasları gevşeterek duyulan acı ve ağrıların ciddi anlamda azalmasına yardımcı olur.

Refleksoloji

Ayak tabanından, bedenin tüm organlarına etki eden noktalara uygulanan masaj çeşiti olmakla birlikte , uyku kalitesini artırmak, bağışıklık sistemini güçlendirmek, vücudu toksinlerden arındırmak için uygulanan masaj çeşitidir.

Sporcu masajı

Sporcuların kaslarını rahatlatmak ve oluşabilecek sakatlıkları önlemek için uygulanan bu masaj türü, ödem ve şişkinlik gibi sorunların ortadan kaldırılmasını sağlayan masaj çeşitidir.

Tetik Nokta Masajı

Gergin kaslar içindeki tıkanmış noktaları bulmak, çeşitli baskı teknikleri ile çözülmesini sağlamak amacı ile yapılan masaj çeşitidir.

Yüz Masajı

Yüz kaslarının rahatlaması, uyku sorununun aşılması,baş ağrısı şikayetleri ve merkezi sinir sitemini rahatlatmak amacı ile uygulanan masaj çeşitidir.