Menü Kapat

Dünyanın birçok ülkesinde alternatif tıp ve terapi hizmeti olarak rağbet gören masaj kültürü toplumumuzda oluşmamıştır. AVM’lerde uyguladığımız, geliştirdiğimiz bu oluşumun toplumumuzda’da yer edinecek bir kültüre dönüşmesini ve PROMASAJ markamızın yakın gelecekte profesyonel masajın tanınmış tek yüzü olmasını hedefliyoruz.

Misyonumuz

Dünyanın birçok ülkesinde alternatif tıp ve terapi hizmeti olarak rağbet gören masaj kültürü toplumumuzda oluşturmak.

Vizyonumuz

PROMASAJ markamızın yakın gelecekte profesyonel masajın tanınmış tek yüzü olmasını hedefliyoruz.

s.s.s.

Omurilik rahatsızlıklarında, kalp ve damar tıkanıklıklarında, açık yarası olanlarda, kas tendon kopma sorunlarında,1 ve 2. derece yanıklarda, bulaşıcı cilt hastalıkları, vs gibi sorunlar masaj yaptırmaya engeldir.

Ankara, Antalya ,Antakya
Eskişehir, İzmir, Zonguldak

Fiyat politikamızda süre uzadıkça fiyat düşmektedir.

Satın almış olduğunuz paket formlarımızı arzu ettiğiniz kişilere hediye edebilirsiniz.

Süreklilik arz ettiğinde fiziksel rahatsızlıklara etkisi vardır. Günümüzde masaj rahatlatmanın dışında, birçok masaj tekniği ile rahatsızlıklara tedavi imkanı sunmaktadır.

s.s.s.

Masaj vücudumuzun bir ihtiyacıdır. Kesinlikle lüks değildir. İhtiyaçlar kişilerin yaşadıklarına bağlı olarak farklılık gösterir. Bazı yoğun tempolu dönemlerde bir kaç gün arayla masaj ihtiyacımız olabilirken, bazı dönemler birkaç hafta arayla ihtiyaç olabilir. Ne zaman masaja ihtiyacınız olduğunu vücudunuza sorun, en doğru cevabı alacaksınız.

Şubelerimizin yanı sıra, ofislerde de masaj hizmeti vermekteyiz.

10.00  / 22.00 arasında hizmet vermekteyiz.

Mevcuttaki personellerimizin %70’i fizik tedavi uzmanı veya fizik tedavi teknikeri olup, %30’u sertifikalı masör-masözlerden oluşmaktadır.

Promasaj Basın Kiti

İçerisinde Logo ( JPG ,PNG , PDF ) formatları Promasaj bilgileri yer almaktadır.